OGŁOSZENIE WYNIKÓW- 10 najlepszych rodzin

5
(3)

OGŁOSZENIE WYNIKÓW

WYBÓR NAJLEPSZYCH 10 FINAŁOWYCH RODZIN

W dniach 6-7 stycznia 2023 Kapituła Konkursu Rodzina Roku (edycja I- 2022) dokonała przejrzenia wszystkich zgłoszonych filmów i wybrała 10 finałowych rodzin- każda ma gwarantowaną nagrodę. Należą do nich następujące rodziny: DULKIEWICZOWIE, BUGNO, TUTAK, MRUGAŁA, DZIKOWSCY, TONDERA, KUCHARSCY, ZALEWSCY, JOPEK I KOZŁOWSCY. W skład Kapituły wchodzili: przedstawiciel sponsora głównego- Państwo Potapczyk, ambasadorka naszego projektu- Elżbieta Gandziarska, Aleksandra i Tomasz Sulej oraz z ramienia Fundacji Być Bardziej- ks. dr Andrzej Sikorski. O tym, która rodzina finalnie wygra i zostanie przyznany jej tytuł Rodziny Roku zadecydują teraz internauci.

Od 9 stycznia internauci mogą głosować na swoich faworytów na platformie www.rodzinaroku.pl w pierwszej edycji konkursu „Rodzina Roku”. Projekt polega na usytuowaniu dobra rodzin w centrum wszelakich działań. Kampania ma ponadto wspierać małżeństwa jako najlepsze środowisko opiekuńczo-wychowawcze dla dzieci. Zgłoszeniem konkursowym był amatorski film pokazujący dzień  z życia danej rodziny. Możliwość oddania głosu na daną rodzinę jedną z dziesięciu jest do końca dnia 16 stycznia 2023 roku. Następnie zostanie ogłoszona Rodzina Roku.

Laureaci konkursu spędzą urlop w pensjonacie „Zającówka”, położonym w malowniczej Szklarskiej Porębie. W okolicy rozciągają się góry, a przez miasto płynie klimatyczna rzeka Kamienna. To idealne miejsce na aktywny odpoczynek dla całej rodziny. Z kolei na wszystkich finalistów konkursu czekają książki Jakuba B. Bączka – Trenera Mentalnego Mistrzów Świata      i Olimpijczyków, przedsiębiorcy i trenera mentalnego. To wspaniałe pozycje dla ciekawych świata rodziców (i nastolatków), którzy, podobnie jak autor, wierzą, że marzenia się nie spełniają – marzenia się po prostu spełnia. Sponsorem nagród jest również firma  „U Kawiarza” specjalizująca się w dystrybucji świeżej, kraftowej kawy oraz firma Vorwerk znana z takich urządzeń jak Thermomix.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *