Ogłoszenie wyników konkursu Rodzina Roku 2022

5
(2)

Konkurs Rodzina Roku został zorganizowany przez Fundację Być Bardziej. Głównym zadaniem było przemyślenie  scenariusza i nagranie krótkiego filmu do 2 minut, w którym będzie pokazane jak dana rodzina spełnia wolny czas. W terminie od 22 października do 31 grudnia  2022 roku można było nadsyłać stworzone rodzinnie filmy. Wśród nadesłanych Kapituła Konkursu wybrała 10, które zostały nominowane do tytułu Rodzina Roku 2022. W terminie od 9 do 16 stycznia na każdy z tych 10 filmów można było oddać głos. Poniżej przedstawiamy listę rodzin z głosami, które zostały oddane na konkretne filmy.

Jopek2643pomorskie
Dulkiewiczowie2394mazowieckie
Zalewscy722mazowieckie
Kucharscy622pomorskie
Tutak379wielkopolskie
Tondera187śląskie
Dzikowscy160warmińsko- mazurskie
Bugno92łódzkie
Kozłowscy57mazowieckie
Mrugała19dolnośląskie

Kapituła Konkursu w składzie: Elżbieta Gandziarska- ambasador projektu, Aleksandra i Tomasz Sulej- pomysłodawcy i autorzy gry dla rodzin pytaki.pl, Karina Potapczyk- przedstawiciel sponsora głównego, ks. Andrzej Sikorski- przedstawiciel z ramienia Fundacji Być Bardziej mają zaszczyt ogłosić:

Zwycięzcą konkursu a jednocześnie Rodziną Roku 2022 została Rodzina Państwa JOPEK: Klaudia i Michał oraz czwórka ich dzieci 10 letni Szymon, 8 letni Błażej oraz 6 letnie bliźniaki Zuzanna i Jakub. Okazali się najlepszą drużyną- jak śpiewają w piosence, którą przygotowali, podkreślili też że w rodzinie jest siła. Otrzymują voucher na wyjazd rodzinny w pensjonacie „Zającówka”, położonym w malowniczej Szklarskiej Porębie ufundowany przez Firmę KaWo Group Sp. z o.o. W okolicy rozciągają się góry, a przez miasto płynie klimatyczna rzeka Kamienna. To idealne miejsce na aktywny odpoczynek dla całej rodziny.

Ze względu na małą różnicę w oddanych głosach decyzją Kapituły Konkursu przyznano nagrodę także dla Rodziny Państwa DULKIEWICZÓW, która zajęła II miejsce. Jest to voucher na wyjazd rodzinny do pensjonatu „Zającówka” położonego w malowniczej Szklarskiej Porębie. Sponsorem nagrody jest Firma KaWo Group Sp. z o.o.

Miło nam poinformować, że sponsor główny naszego projektu którym jest firma KaWo Group Sp. z o.o, w Szklarskiej Porębie przyznał nagrodę specjalną. Otrzymuje ją Rodzina Państwa ŚREDNICKICH. Co prawda film nie został nominowany do grona 10 najlepszych, jednak urzekł Właściciela Pensjonatu „Zającówka” w Szklarskiej Porębie i przyznano także pobyt dla tej rodziny w tym pensjonacie.

Wszystkie rodziny, które zostały nominowane do tytułu Rodzina Roku 2022 dostają także nagrody: książki Jakuba B. Bączka – Trenera Mentalnego Mistrzów Świata i Olimpijczyków, przedsiębiorcy i trenera mentalnego. To wspaniałe pozycje dla ciekawych świata rodziców (i nastolatków), którzy, podobnie jak autor, wierzą, że marzenia się nie spełniają – marzenia się po prostu spełnia. Sponsorem nagród jest również firma  „U Kawiarza” specjalizująca się w dystrybucji świeżej, kraftowej kawy oraz firma Vorwerk znana z takich urządzeń jak Thermomix.

Wszystkim Rodzinom gratulujemy i i zachęcamy do wzięcia w Konkursie Rodzina Roku (II edycja- 2023), natomiast naszym sponsorom dziękujemy za współpracę. Do zobaczenia wkrótce.

Warszawa, 4 lutego 2023 roku

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *