Archiwa: Video Contest

Wspólny czas jest dla nas bardzo cenny

Jesteśmy małżeństwem od 20 lat. Mamy 5 córek w wieku 4,10,13,16,18 lat. Bardzo się lubimy i wspólny czas jest dla nas zawsze bardzo cenny. Kochamy górskie wycieczki, gry planszowe i musicale. W wolnych chwilach dużo śpiewamy.

Wolny czas spędzamy rodzinnie

Jesteśmy małżeństwem od 2007 (Ewelina i Marcin), a pierwsze dziecko przyszło na świat w 2008 roku. Następnie cieszyliśmy się jeszcze narodzinami Agatki, Dominisi oraz Antka. W naszej rodzinie czasu wolnego nie ma, ale mamy czas wspólnie spędzany, szczególnie w dni świąteczne.

Wszyscy mamy różne talenty….

Jest wyjątkowa nasza rodzina, Kończy uśmiechem i dzień zaczyna. W życie rodziny każdy coś wnosi, To, co posiada, co w sobie nosi. Wszyscy mamy różne talenty, Każdy jest prawie Aniołek Święty 🙂 I chociaż czasem zdarza się zwarcie, W takiej rodzinie niezłe oparcie.

Idziemy wspólnie przez życie

Rodzice + trójka nastolatków i dwa koty 🙂 Życie z nastolatkami jest jak nieustanna jazda rollercoasterem, ale dajemy radę iść wspólnie przez życie.

Małżeństwo i czwórka dzieci

Klaudia i Michał Jopek oraz czwórka ich dzieci 10 letni Szymon, 8 letni Błażej oraz 6 letnie bliźniaki Zuzanna i Jakub

Każdy z Nich jest niezwykły

Witam! Z przyjemnością zgłaszam moją wspaniałą rodzinkę do konkursu. Czasami są bardzo nieznośni ale KOCHAM ich najbardziej na ŚWIECIE. Każdy z Nich jest niezwykły. Najstarsza córka gra na gitarce, ładnie śpiewa i jest piękna bo urodę ma po mamusi Druga córeczka nauczyła się tabliczki mnożenia, zdaje zaliczenia do I komunii Świętej na ocenę celującą i …

Każdy z Nich jest niezwykły Read More »

Święta pełne radości

Może to nie jest filmik z tego roku, może nie wyreżyserowany ale mam ogromny sentyment do niego bo stworzony kiedy jeszcze najstarsze córki mieszkały z nami i wspólnie obchodziliśmy święta pełne radości i miłości.Nasza rodzinka składa się z 7 dzieci i wnusia Leona.